€ 2085 brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 19:52

Bez znajomości języka propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie w Düsseldorf dla par przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2085 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla pakowacza w fabryce ciastek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • pakowanie ciastek do wytłoczek w odpowiedniej ilości.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • punktualność;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdyscyplinowanie;
  • dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych, organizacyjnych i kadrowych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od pary + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierową na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/a5/01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-dusseldorf-2021/

Nr ogł.: 72600067ff180bf