SEK 144,80 brutto/h

Bez znajomości języka praca Szwecja od zaraz przy pakowaniu mrożonek w Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Lund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 18 dni, 23 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w fabryce z Lund dla pakowaczy bez znajomości języka szwedzkiego. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lund.

Wynagrodzenie: 144,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej;
  • praca przy mrożonkach w warunkach chłodniczych;
  • sprawdzanie jakości mrożonek oraz ich pakowanie;
  • obsługa i konserwowanie maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz do końca czerwca 2024 albo dłużej;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • szwedzką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mies. od osoby – 4 km od miejsca pracy – firma nie zapewnia transportu do pracy i na zakupy;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi można wysyłać na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie mrożonek, 2024

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-pakowanie-mrozonek-bez-jezyka-od-zaraz-w-lund/

Nr ogł.: 4886603dcd0b7e67