NOK 165/h brutto

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji dań gotowych Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 00:29

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Bergen dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Opcja pracy w Norwegii od zaraz na produkcji żywności – mrożonych dań gotowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych przy produkcji dań gotowych i mrożonych
  • do zadań będzie należało pakowanie, kontrolowanie jakości produktów oraz obsługiwanie, mycie i konserwacja urządzeń

Wymagania:

  • brak spóźnień
  • gotowość przyjazdu do Gdańska w celu podpisania umowy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • ubrania i środki ochronne
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • opiekę polskiego konsultanta
  • darmowe zamieszkanie na miejscu po podpisaniu umowy z pracodawcą
  • szkolenia z przepisów BHP oraz obsługi maszyn

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018 – należy zaznaczyć opcję „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

Nr ogł.: 835b60439854471