NOK 205 brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Sandefjord
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 18 dni, 23 godzin

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Sandefjord bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem kosmetyków;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • sprawdzanie jakości opakowań i produktów;
  • paletowanie kartonów zachowując normy bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • szybkie tempo pracy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka norweskiego;
  • zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc międzynarodowego zespołu.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk004/04/2024

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-w-sandefjord/

Nr ogł.: 8756603d8d49729c