NOK do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii przy recyklingu od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2020 19:14

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla dyspozycyjnych pracowników przy recyklingu z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu odpadów;
  • pracownik będzie pracował przy linii, gdzie zadaniem będzie sortowanie surowców wtórnych;
  • odpady do sortowania przeważnie są już suche i wstępnie przesortowane.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • rzetelność;
  • bycie wytrzymałym na warunki pracy.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • pełny wymiar godzin;
  • próbną norweską umowę o pracę z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • odzież roboczą;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/05/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-bergen-2020/

Nr ogł.: 955edfa4508201c