NOK 191 brutto/h

Bez znajomości języka na produkcji lodów Norwegia praca od zaraz 2023 Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Gjelleråsen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2022 21:34

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na produkcji lodów. Zatrudnienie w fabryce z Gjelleråsen dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråsen.

Wynagrodzenie: 191 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lodów;
  • wykonywanie prostych zadań;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP, stanowiskowe oraz oraz otrzyma przydział odzieży do pracy w warunkach chłodniczych;
  • wykonywanie ręcznych pracy, takich jak: pakowanie, dodawanie składników, przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dokładność, uczynność i pracowitość;
  • energiczność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • punktualność;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • umowę na pół roku z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • zapoznanie z obowiązkami w języku polskim;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

https://bit.ly/rekrutacja-norwegia2022 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2022”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-jezyka-2022-2023-gjellerasen/

Nr ogł.: 23463220c550e17f