€ 2700-3100 mies.

Od zaraz Niemcy praca dla par bez języka produkcja kosmetyków fabryka w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 19 dni

Dla par do podjęcia od zaraz praca w Niemczech 2024. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf bez znajomości języka niemieckiego na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2700 – 3100 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie składników potrzebnych do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy na produkcji;
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka;
  • pełny etat;
  • płatne zakwaterowanie;
  • szkolenie wprowadzające;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności można kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: pkos/04/04/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

Nr ogł.: 9346603d43227249