€ 2250-2750 mc

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy od zaraz na produkcji kremu czekoladowego, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 18:26

Fabryka z Kolonii potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par na produkcji kremu czekoladowego z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie dokładne szkolenie pracownicze;
  • obowiązki będą przydzielane na podstawie braków kadrowych oraz indywidualnych predyspozycji;
  • pracownik będzie dbał o wysoką jakość procesów produkcyjnych, a także dbał o ciągłość produkcji oraz dostarczał surowce, pracował przy taśmie, mył i konserwował urządzenia, obsługiwał różne maszyny itp.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • chęć rozwijania się, uczenia się języka niemieckiego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary (pokoje dwuosobowe) albo 150 € na mc od osoby;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • niemiecką umowę;
  • pełny etat;
  • pracę na trzy zmiany;
  • bardzo dobre wynagrodzenie płatne na konto pracownika;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 11/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-kolonia/

Nr ogł.: 5145fa94af598b8f