€ 1850 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 19:55

Dla szukających zatrudnienia do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie z Kolonii bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne pakowanie perfum;
  • praca siedząca przy linii produkcyjnej;
  • praca na jednym z etapów, czyli składanie pudełek, umieszczanie w środku produktu oraz foliowanie itp.

Wymagania:

  • bezkonfliktowość;
  • dostępność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w pensjonacie, który znajduje się 4 km od zakładu pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • rozwój oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy sprawach formalnych;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie perfum, Kolonia 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 2695d19b73b59fa2