€ 2300 brutto/mc

Dla par bez języka praca Niemcy przy pakowaniu przekąsek-chipsów od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2022 21:02

Fabryka z Berlina szuka od zaraz dyspozycyjnych pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu chipsów i przekąsek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy manualnym pakowaniu chipsów i przekąsek;
  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • ważne jest utrzymywanie szybkiego tempa pracy.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć zrobienia płatnych badań w cenie 25 € w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • szkolenia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odprowadzanie podatku;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • możliwość brania zaliczek;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 06/22 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-chipsow-przekasek-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 12262a8ac7cd76ac