PLN 6226 - 8680

Bez języka dam pracę w Czechach od zaraz produkcja układów hamulcowych Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 18 dni, 13 godzin

Na produkcji układów hamulcowych potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Ostrawie dla pracowników także bez znajomości języka czeskiego. Pracodawca zapewnia codzienny bezpłatny dojazd.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 6226 – 8680 PLN na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa sprzętu na linii produkcyjnej;
  • montowanie hamulców;
  • pracownik będzie też sprawdzał odlewy i elementy obrabiane;
  • obsługa pieca i maszyn odlewniczych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • bardzo dobra sprawność fizyczna;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bonus adaptacyjny – 20 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę;
  • możliwość otrzymania premii produkcyjnej, frekwencyjnej i dodatku za pracę w weekendy;
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej stołówce;
  • darmowy transport do pracy;
  • premię miesięczną za wykonywanie zadań w systemie zmianowym;
  • cafeterię – kartę Benefit Plus – 6000 CZK na rok;
  • 5 tygodni urlopu na rok;
  • odzież roboczą oraz zapewnione pranie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +42 077 586 72 40

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-czechy-bez-jezyka-na-produkcji-ukladow-hamulcowych-w-ostrawie/

Nr ogł.: 4286603e1b7b31c0