CZK 32000-35000 mc

Produkcja foteli samochodowych bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2022 19:00

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 32 000 – 35 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej;
  • montaż foteli na podstawie instrukcji;
  • nakładanie tapicerki;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • praca fizyczna w systemie trzyzmianowym po 8 godzin.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • darmowy dojazd z Katowic i Kłodzka do Czech;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe w wysokości 120 CZK na zmianę;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • wsparcie polskiego tłumacza lub koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-foteli-samochodowych-od-zaraz-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 951634ed9d3d2ba3