€ 2950 mies.

Fizyczna praca Niemcy bez języka od zaraz przy rozładunku kontenerów w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 19 dni

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2950 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie towarów z kontenerów oraz ich załadowywanie w czasie nocnych zmian;
  • sortowanie i rozmieszczanie produktów na paletach lub w wyznaczonych miejscach;
  • przygotowywanie towarów do transportu – pakowanie, etykietowanie i dbanie o bezpieczny transport.

Wymagania:

  • chęć pracy na nocnych zmianach;
  • bez języka niemieckiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stałą pracę;
  • zatrudnienie na przynajmniej pół roku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe można wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Logistyka Berlin 2024, imię i nazwisko

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozladunek-kontenerow-bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-berlin-2024/

Nr ogł.: 696603df03245ce