PLN 2200 - 2500

Przy produkcji smartfonów praca w Czechach od zaraz bez znajomości języka Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 20:00

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach przy produkcji smartfonów. Ogłoszenie bez znajomości języka z Ostrawy dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 2200 – 2500 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy montowaniu telefonów komórkowych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdanie testów zręcznościowych w Ostrawie;
  • punktualność;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • brak nocnych zmian i wolne weekendy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, około 18 500 CZK brutto;
  • dodatek na paliwo w wysokości 1500 CZK;
  • dostęp do stołówki z jedzeniem i napojami;
  • po okresie próbnym możliwość awansowania na wyższe stanowisko;
  • umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • pakiet rekreacyjny.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać swoje zgłoszenia pod numerem telefonu: 713 822 636.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ostrawa-praca-w-czechach-przy-produkcji-smartfonow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

Nr ogł.: 9765d51a1eadc32c