PLN od 4000netto/mc

Praca w Czechach od zaraz bez znajomości języka na produkcji samochodów Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mlada Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:04

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Czechach w Mladá Boleslav, bez znajomości języka, jako pracownik produkcji – montaż samochodów. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mlada Boleslav.

Wynagrodzenie: od 4000 PLN miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 60.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie podzespołów w samochodach osobowych na linii produkcyjnej w fabryce.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do podjęcia pracy w  Czechach;
  • duża sprawność manualna;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość udziału w szkoleniach;
  • podwyżki oraz dodatki za pracę w nadgodzinach, wieczorami, w nocy, w święta oraz w soboty i niedziele;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • praca od poniedziałku do piątku, a czasami w weekendy;
  • pełen etat i 25 dni urlopu w roku;
  • od pracodawcy każdy otrzymuje dodatek żywnościowy;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie i dopłata do zakwaterowania;
  • opiekę medyczną;
  • bezpłatne strój roboczy i obuwie;
  • dodatkowe zniżki w przyzakładowych klubach.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres:

rekrutacja@kbti.pl z dopiskiem: Monter produkcyjny/Czechy.

Źródło: www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-monter-produkcyjny,201

Nr ogł.: 2285c4dc07b7de9f

1 odpowiedź aby “Praca w Czechach od zaraz bez znajomości języka na produkcji samochodów Mladá Boleslav”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.