€ 16,50 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2024 14:37
  • Wygasa: 7 dni, 5 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, tymczasowej pracy w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: od 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • składanie zestawów upominkowych ze słodyczami oraz ich opakowywanie.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • energiczność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na trzy miesiące próbne z opcja podjęcia stałej pracy;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/03/24

Źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-promocyjnych-w-lipsku-2024/

Nr ogł.: 3565f4c7e70743e