€ 2000-2500 mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:09

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie 2020 w Hamburgu dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2000 – 2500 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej przy produkcji dań kuchni włoskiej;
  • pracownik będzie wykonywał prace pomocnicze na dziale produkcji pizzy, czyli obsługiwał maszyny, przygotowywał ciasto oraz składniki, pakował itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny, a dla najlepszych m0żliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesyłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/a8/12/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 7625de94d9502678