€ od 2400 brutto/

Praca w Niemczech bez języka dla par pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2023 21:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2023 w Düsseldorf bez znajomości języka także dla par. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: od 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie manualnych zadań przy produkcji ciastek i wafli;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • zadaniem będzie ręczne pakowanie ciastek;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej w stałym tempie;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c2/03/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-w-dusseldorf/

Nr ogł.: 89164135e0c12ee6