€ od 12,85 brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par produkcja batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2021 19:38

Fabryka z Augsburga szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji batonów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw odbędzie się dokładne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań, BHP oraz z pracy w warunkach pandemii;
  • dbanie o wysoką jakość procesów produkcji oraz produktów, a także obsługiwanie urządzeń;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, dostarczał surowce, a także dbał o ciągłość produkcji itp.;
  • praca przy produkcji batonów proteinowych oblanych czekoladą.

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie do pracy i ludzi;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz chęć uczenia się nowego języka;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania z urlopu;
  • odprowadzanie składek i podatków;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-batonow-od-zaraz-fabryka-augsburg/

Nr ogł.: 885602d3af73e2bf