€ 1900 brutto mc

Od zaraz Niemcy praca na produkcji lodów dla par bez znajomości języka 2019 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2019 03:35

Dla par szukających zatrudnienia aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji lodów. Oferta 2019 z fabryki w Dreźnie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, obsługa maszyn oraz dbanie o ciągłość produkcyjną itp.;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez problemów zdrowotnych;
  • bez nałogów;
  • punktualność, elastyczność i zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • odzież roboczą;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od pary + media;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z z podaniem tematu: Niemcy praca na produkcji lodów, Drezno 2019″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-lodow-od-zaraz-drezno/

Nr ogł.: 8875d28aec542898