€ 14,50 - 16,50

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2023 13:38

Fabryka z Dortmundu potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14,50 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • naklejanie etykiet oraz pakowanie gotowych produktów;
  • sprawdzanie jakości;
  • obsługiwanie maszyn;
  • wykonywanie prac związanych z magazynowaniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy linii produkcyjnej;
  • chęć pracy na różnych zmianach;
  • mile widziana znajomość niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie około 200 € na mc od osoby;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM należy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem numeru referencyjnego: Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-napojow-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-dortmund/

Nr ogł.: 492652e5831e31b6

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.