€ 2300 brutto/mc

Niemcy praca dla par bez znajomości języka pakowanie chipsów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2022 23:18

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz dyspozycyjnych osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par Polaków przy pakowaniu chipsów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta manualna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • pakowanie słonych przekąsek – chipsów, krakersów oraz paluszków.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €;
  • sprawność manualna;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego (różne szkolenia);
  • legalne zatrudnienie na pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 03/22 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-chipsow-berlin/

Nr ogł.: 8446244b26ace2bc