€ 2250-2650 mc

Na produkcji kosmetyków od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka fabryka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2021 19:31

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2650 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw odbędzie się przeszkolenie pracownicze;
  • zadania będą przydzielane na podstawie osobistych predyspozycji;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • wykonywanie łatwych, ale powtarzalnych zadań przy linii produkcyjnej;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • napełnianie opakowań produktem;
  • przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc – pokój wieloosobowy albo 250 € na mc – pokój jednoosobowy lub 450 € na mc – pokój dla pary.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-hamburga/

Nr ogł.: 269615c626bc5cff