SEK 28 000 mc

Praca w Szwecji dla par bez znajomości języka pakowanie kosmetyków od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2022 18:41

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w Sztokholmie dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 28 000 SEK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków marki premium, gdzie zadaniem będzie kontrolowanie jakości produktów oraz ich pakowanie;
  • ważne jest przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • szybkie tempo pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wypłatę przelewem na konto pracownika;
  • pracę na minimum pół roku;
  • szwedzką umowę tymczasową;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby w pokoju jednoosobowym albo 6000 SEK na mc za pokój dwuosobowy dla par.

Aplikacja:

CV oraz LM można wysyłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 10/2022

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-szwecji-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-od-zaraz-sztokholm/

Nr ogł.: 8356332f6a8c27eb