SEK 135 brutto/h

Na magazynie odzieży bez znajomości języka praca w Szwecji od zaraz Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 21:03

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji na magazynie hurtowni odzieży. Zatrudnienie w Malmö od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: 135 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie odzieżowym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wycieranie regałów;
  • zbieranie zamówień, a w tym również pakowanie, montowanie zabezpieczeń;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów i naklejanie etykiet;
  • przyjmowanie dostaw, analizowanie zwrotów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 2800 SEK na mc od osoby;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zgrany zespół pracowników;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail: Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2023

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-w-malmo-2023/

Nr ogł.: 42163ebd91c524f8