SEK 124,50 na godz.

Bez języka dla par praca Szwecja pakowanie czekoladek od zaraz w Sztokholmie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2022 23:15

Przy linii produkcyjnej poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu dla par bez języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca produkcyjna, która będzie wykonywana przy linii;
  • zadaniem będzie ręczne wkładanie pralinek czekoladowych do plastikowych opakowań;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz zdejmowanie z taśmy wybrakowanych sztuk.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak nałogów;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • szwedzką umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK na mc od osoby albo 6000 SEK na mc od pary;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV i LM należy wysyłać na adres e-mail:

arbetsmedlet@fastmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-w-sztokholmie/

Nr ogł.: 516244be62f1403