SEK 143 brutto/h

Produkcja soków od zaraz dla par Szwecja praca bez znajomości języka w Västerås

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 października 2021 22:41

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji na produkcji soków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Västerås dla par. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie i zostaną mu przydzielone zadania;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, obsługiwał urządzenia produkcyjne, dbał o wysoką jakość, wykładał puste opakowania na taśmę do napełnienia, dostarczał składniki oraz dbał o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • dokładność;
  • samodzielność;
  • solidne i precyzyjne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy próbnej z możliwością podjęcia zatrudnienia na dłużej dla najlepszych pracowników;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • wsparcie podczas szukania zakwaterowania.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM należy kierować na adres e-mail: arbetsmedlet2022@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od października/listopada 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-sokow-od-zaraz-w-fabryce-z-vasteras/

Nr ogł.: 356179b14d073d7