SEK 135 na godz.

Od zaraz Szwecja praca na magazynie z napojami bez znajomości języka Sztokholm 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2020 19:23

Zatrudnienie w Sztokholmie 2020 bez znajomości języka dla dyspozycyjnych magazynierów. Aktualna od zaraz praca w Szwecji na magazynie z napojami przy kompletowaniu produktów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 135 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw, przeprowadzanie kontroli jakości, liczenie oraz rozkładanie produktów w obrębie magazynu;
  • do zadań będzie należało również zbieranie zamówień na podstawie listy, wprowadzanie danych do komputera, pakowanie, dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • punktualność, samodyscyplina;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-2020-sztokholm/

Nr ogł.: 6425e3adf96176cb