DKK 128 brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca Dania pakowanie czekoladek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2022 22:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kopenhadze dla dyspozycyjnych par przy pakowaniu czekoladek do plastikowych tacek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie czekoladek do plastikowych tacek;
  • praca wykonywana w szybkim tempie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, obsługa oraz mycie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę na okres próbny;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • płatny urlop;
  • możliwość rozwijania się i podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można kierować na adres e-mail:

sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/58/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-danii-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-bez-jezyka-w-kopenhadze/

Nr ogł.: 7226359949f7d848