PLN 4460 netto/mc

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka na magazynie Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kutná Hora
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 16 grudnia 2022 22:46

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na magazynie. Zatrudnienie w Kutná Hora bez znajomości języka czeskiego dla magazynierów. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kutná Hora.

Wynagrodzenie: 4 460 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • zadaniem będzie przyjmowanie dostaw towaru i rozmieszczanie je na magazynie;
  • zatrudnienie na dwie albo trzy zmiany.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku, ale uprawnienia na UDT nie są wymagane;
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy w Czechach.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu obecnościowego w wysokości 10 000 CZK;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-od-zaraz-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-kutna-hora/

Nr ogł.: 194639ce5b3b0198