€ 14,20 brutto/h

Dla par Holandia praca bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz w Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2024 14:36
  • Wygasa: 7 dni, 23 godzin

Pracodawca z Nijmegen szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii 2024. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka niderlandzkiego na magazynie hurtowni słodyczy. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 14,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań na magazynie;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • zbieranie zamówień i odpowiednie oznaczanie produktów;
  • obsługiwanie różnych urządzeń logistycznych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność oraz sumienność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie – bez stawki wiekowej;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opiekę tłumacza albo koordynatora w języku polskim;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podjęcia pracy na dłużej.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Magazyn słodyczy Nijmegen 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-magazynie-slodyczy-w-nijmegen/

Nr ogł.: 56765f57e2414268