€ 10,35 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka dla par przy pakowaniu ciastek Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Panningen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2019 01:50

Pracodawca z Panningen szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował gotowe ciastka – wyroby cukiernicze.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy  w pokojach dwuosobowych;
  • dojazd do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów;
  • pomoc przy założeniu BSN-numeru Sofi;
  • wynagrodzenie płacone raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • rekompensatę do kosztów zamieszkania;
  • darmowy transport do Holandii;
  • bezpłatne posiłki – ciasto i sałatki;
  • dodatek do wynagrodzenia Zorgtoeslag, ktore wynosi 93 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7016480

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dla-par-panningen/

Nr ogł.: 6855d6018334bd04