€ 12,50 brutto/h

Holandia praca dla par bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Hiszpania
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2021 21:04

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Holandii dla par. Zatrudnienie tymczasowe w Amsterdamie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne – pracownik będzie kompletował słodycze na podstawie listy, a następnie pakował je w ozdobne pudełka;
  • pracownik będzie również przygotowywał zapakowane zestawy do magazynowania, czyli umieszczał je na paletach oraz owijał stretchem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 6 – 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • możliwość brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • wsparcie podczas załatwiania formalności oraz pomoc tłumacza w razie potrzeby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: „pakowanie słodyczy Amsterdam 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-amsterdam-2021/

Nr ogł.: 31660b669571b30b