PLN 3700 - 5000 mc

Dam pracę w Czechach od zaraz na produkcji lamp samochodowych bez języka Rychwałd

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Rychwałd
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 grudnia 2021 21:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Rychwałdzie dla dyspozycyjnych Polaków na produkcji lamp samochodowych bez znajomości języka czeskiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Rychwałd.

Wynagrodzenie: 3700 – 5000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym montowaniem podzespołów, przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości, wykonywaniem zadań na podstawie instrukcji, dbanie o jakość wykonywanej pracy;
  • praca z wykorzystywaniem narzędzi produkcyjnych;
  • rozpoznawanie, czy nie ma defektów i ich eliminowanie;
  • współpracowanie z innymi działami;
  • raportowanie wyników oraz przestrzeganie m.in. zasad BHP oraz PPOŻ.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zręczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność;
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym, gdzie jeden tydzień to jedna zmiana – popołudniowa, nocna, ranna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • 3 przerwy na 8 godzin – razem 50 minut, gdzie są dwie przerwy po 10 minut i jedna przerwa 30 minut;
  • 45% zniżki na posiłki, które można kupić w zakładzie pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 602 116 949

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-rychwald/

Nr ogł.: 89161b7a6eb21f41