€ 10,20/h brutto

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka w pralni od zaraz Utrecht 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 6 marca 2018 02:48

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie zatrudnienia w pralni chemicznej z Utrechtu na dłuższy okres przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik fizyczny w pralni

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w pralni chemicznej, której klientami są hotele i restauracje holenderskie
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie oraz przygotowywanie tekstyliów do prania
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń oraz przygotowywanie czystych rzeczy do wysłania

Wymagania:

  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • dobra kondycja
  • opiekę konsultanta
  • sumienne wykonywanie obowiązków
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w warunkach powyżej 25 stopni Celsjusza

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie co tydzień
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • dobrą atmosferę wśród współpracowników
  • pracę w Holandii na dłużej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:

praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pralnia-utrecht/

Nr ogł.: 3635a97c71723659