PLN 2500/m-c netto

Ogłoszenie pracy w Czechach bez języka na produkcji elektroniki od zaraz Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 8 maja 2018 00:25

Oferujemy pracy w Czechach dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz chętnie zatrudnimy w zakładzie z Brna na produkcji oraz przy montażu elektroniki.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Brno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2500 PLN netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu podzespołów elektrycznych i elektronicznych

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych

Oferujemy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany oraz obecność w pracy
  • zapewnione na miejscu darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z okresem próbnym
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • pracę na zmiany w godzinach 6-18 oraz 18-6

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz dopiskiem w tytule „Pracownik produkcji-Czechy” na adres:

info@workprofi.eu

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: +48 733 350 114 lub +48 570 935 868

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-od-zaraz-na-produkcji-elektroniki-bez-jezyka-brno-2018/

Nr ogł.: 2985af0e310e3563