€ 1900 mc brutto

Od zaraz dla par praca Niemcy na magazynie słodyczy bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 19:59

Od zaraz poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na magazynie ze słodyczami. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy kompletowaniu zamówień przy użyciu skanera oraz wózka paletowego;
  • zadaniem będzie też pakowanie produktów i wysyłanie ich.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • brak nałogów;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • na miejscu pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur od osoby + media albo 300 Eur mc od pary + media.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: magazyn-ze-słodyczami/08/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-slodyczami-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 6855d51a56a04f80

1 odpowiedź aby “Od zaraz dla par praca Niemcy na magazynie słodyczy bez znajomości języka Berlin”

  1. Oskar Michalak dn. 14 sierpnia 2019 @ 14:13

    Proszę o kontakt