CZK 28000 brutto/mc

Od zaraz Czechy praca produkcja bez znajomości języka na produkcji opon samochodowych Zlin

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Zlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2022 22:48

Zatrudnienie w rejonie Zlin dla dyspozycyjnych pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji opon samochodowych. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Zlin.

Wynagrodzenie: od 28 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn do montażu opon;
  • przygotowywanie mieszanki oraz materiałów gumowych;
  • zatrudnienie przy produkcji opon rolniczych i budowlanych;
  • praca fizyczna.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • 55% dofinansowania do wyżywienia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • czeską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • darmowy transport z Katowic do Czech.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-opon-samochodowych-bez-jezyka-dam-prace-w-czechach-od-zaraz-zlin-2022/

Nr ogł.: 1263599b4a71e98