CZK 1950 brutto/mc

Produkcja elektroniki bez znajomości języka dla par oferta pracy w Czechach od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 marca 2022 20:55

Dla dyspozycyjnych pracowników produkcji możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach. Zatrudnienie w Ostrawie dla par na produkcji przy montażu elektroniki bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 19 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elektroniki – jest to praca z wykorzystywaniem drobnych elementów;
  • zatrudnienie także dla kobiet oraz par;
  • prosta praca wykonywana w pozycji siedzącej we własnym tempie.

Wymagania:

  • własny transport do Ostrawy;
  • zręczność, ponieważ jest to praca z wykorzystywaniem drobnych śrubek;;
  • dobry wzrok;
  • cierpliwość;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe, czyli 19 500 CZK brutto na mc, co daje 3 050 PLN netto na mc;
  • pracę wykonywaną na jednej zmianie (poniedziałek – piątek w godzinach od 9.00 do 17.30);
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na produkcji bez doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-ostrawa/

Nr ogł.: 48621fc97d2a7ab