€ 15,85 brutto/h

Dla par oferta pracy w Holandii bez języka pakowanie przekąsek od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2024 18:33
  • Wygasa: 18 dni, 18 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii przy pakowaniu słodkich przekąsek. Zatrudnienie w Amsterdamie od zaraz dla par pakowaczy. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 15,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • pakowanie słodkich przekąsek – ciastka, wafelki i batoniki;
  • sprawdzanie jakości pakowanych produktów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia pracy na pełny etat.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • stałą pracę na 4 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie przekąsek Amsterdam 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-holandia-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-dla-par-amsterdam-2024/

Nr ogł.: 846603dae19729d