€ 11 brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 18:13

Pracodawca z Utrechtu szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie dla zmotywowanych pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 11,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca na produkcji przy przygotowywaniu kanapek.

Wymagania:

  • własny transport;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatek zmianowy;
  • przy 38 godzinach wynagrodzenie wynosi około 300 Eur netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itp., a z własnym zakwaterowaniem to około 420 Eur;
  • legalne zatrudnienie;
  • 38 godz. pracy na tydzień + możliwość brania ekstra płatnych nadgodzin 108%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • możliwość rozwoju i podpisania kontraktu bezpośrednio z firmą;
  • zakwaterowanie w domkach z dostępem do Internetu – domki są maksymalnie sześcioosobowe;
  • zwrot kosztów transportu z miejsca zakwaterowania do pracy w wysokości 0,19 Eur na km, ale maksymalnie do 8 Eur na dzień;
  • ubezpieczenie w wysokości 24 Eur na tydzień;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • kursy podwyższające kwalifikacje zawodowe;
  • możliwość częściowego albo całościowego zwrotu kosztów przejazdu z Polski do Holandii na podstawie przedstawionych paragonów;
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: praca@orangejobs.nl lub pod numerem telefonu: 0031 294 28 70 27 albo 0048 71 716 62 37

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-utrecht/

Nr ogł.: 6695e7379611fd03