€ 9,70 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu słodyczy Oss i Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Oss i Veghel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2020 19:25

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy, tj. cukierki, batony. Zatrudnienie od zaraz w Oss i Veghel dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss i Veghel.

Wynagrodzenie: 9,70 Eur brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  •  pracownik na tym stanowisku będzie pakował różne słodycze, np. cukierki, batony, gumy do żucia i żelki.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, czyli 9,70 Eur brutto na godz., a po 5 tygodniach stawka rośnie o +0,20 Eur i następnie po 10 tygodniach o kolejne 0,20 Eur;
  • stałe dodatki zmianowe do wynagrodzenia, czyli 1 zmiana = 105%, 2 zmiana = 115%, a 3 zmiana = 128%;
  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość wyrobienia numeru SOFI;
  • wynagrodzenie płatne na konto raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie płatne w cenie max do 96 Eur na tydzień;
  • płatne ubezpieczenie w cenie 24,82 Eur na tydzień;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pakowacz-slodyczy/oss-veghel-holandia/14376921

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-oss-i-veghel/

Nr ogł.: 8435e3adc430191f

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.