€ 10,74 na godz.

Magazyn zabawek bez znajomości języka praca Holandia od zaraz w Almelo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Almelo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2021 21:22

Zatrudnienie w Almelo dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla Polaków na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Almelo.

Wynagrodzenie: 10,74 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie odzieży oraz zabawek;
  • pracownik będzie przygotowywał towary do wysłania oraz rozładowywał i załadowywał kontenery;
  • wykonywanie innych zadań magazynowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie jako order picker;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim albo niemieckim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • dodatki zmianowe;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu bezpłatnego dojazdu do Holandii;
  • transport do pracy na terenie kraju;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: demel@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-magazyn-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-almelo/

Nr ogł.: 4861b798f6c1ad7