CZK 37000 brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 września 2023 21:20

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav na produkcji foteli samochodowych bez znajomości języka czeskiego. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 37 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli przy linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją;
  • nakładanie tapicerki;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • praca o charakterze fizycznym na trzy zmiany po osiem godzin.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • zręczność manualna.

Oferujemy:

  • darmowy transport z Kłodzka do Czech;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki i bonusy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe -120 CZK na zmianę;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • opcję wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne;
  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • wsparcie polskiego tłumacza lub koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail:

aneta.kau@manuvia.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-produkcja-foteli-samochodowych-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 84164f8c4a3334d6