CZK 30000 brutto/mc

Bez języka dam pracę w Czechach na produkcji foteli samochodowych od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2023 18:32

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych na podstawie instrukcji;
  • praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • nakładanie tapicerki oraz obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + bonusy;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy przejazd do/z pracy;
  • bony żywnościowe;
  • transport z Katowic do Czech;
  • 25 dni urlopu;
  • wsparcie koordynatora;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • po trzech miesiącach pracy będzie możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777  463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-foteli-samochodowych-bez-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 88063c038e8551c4