SEK 134,60/h brutto

Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:28

Aktualna oferta pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w fabryce z Uppsali na produkcji oraz przy montażu części zabawek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 134,60 SEK brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika na produkcji zabawek będzie polegała na montażu elementów na jednym z etapów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku oraz pakowanie towarów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • zaradność

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • pracę możliwą od zaraz
  • wysokie dodatki
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 3000 SEK za miesiąc od osoby
  • szansę na wyrabianie nadgodzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Produkcja zabawek, Uppsala 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-szwecji-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-uppsala/

Nr ogł.: 3705ab585e3200d4

2 komentarze aby “Dam pracę w Szwecji bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Uppsala”

  1. Witam przebywam w Szwecji w ligbo i szukam pracy proszę o katakt mój numer +48690499020 tomek

  2. Szukam pracy +48690499020