€ 2600 - 2900 mc

Fizyczna praca Niemcy dla par bez języka sortowanie odpadów od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 września 2023 21:20

Dla par aktualna do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu przy sortowaniu odpadów możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2600 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odpadów przy taśmie produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • szkolenie pracownicze;
  • wypłatę na czas;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc polskiego redaktora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odpadów, Hamburg 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-sortowanie-odpadow-w-hamburgu/

Nr ogł.: 11864f8c24ea3d8e