CZK 30000 brutto/mc

Dam pracę w Czechach od zaraz produkcja foteli samochodowych bez języka Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2021 19:20

Pracodawca z Kvasin szuka od zaraz osób do pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji przy montażu foteli samochodowych z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych przy linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją;
  • nakładanie tapicerki, a także obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bonus adaptacyjny w wysokości 6000 CZK;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do/z pracy;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • bony żywnościowe;
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie;
  • czeska umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • transport z Katowic do Czech;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę koordynatora;
  • stabilną pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-czechy-praca-na-produkcji-foteli-samochodowych-od-zaraz-kvasiny/

Nr ogł.: 845615c857a71479