CZK 23700 netto/mc

Dam pracę w Czechach od zaraz na magazynie bez znajomości języka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 17 lutego 2021 19:21

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na magazynie bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w rejonie Mladá Boleslav dla dyspozycyjnych magazynierów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 23 700 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie;
  • w pracy wykorzystywane są wózki widłowe;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem towarów oraz ich rozkładaniem na magazynie;
  • do zadań będzie należało również załadowywanie zamówień;
  • praca na trzy zmiany.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku – mile widziane będą uprawnienia na UDT;
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • czeską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wyniki w pracy i bonusy obecnościowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość otrzymania podwyżki po przepracowaniu trzech miesięcy;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • darmowy transport z Katowic do Czech;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-czechach-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-mlada-boleslav/

Nr ogł.: 803602d4f87dc80f