€ 2450-2650 mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka magazyn obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 22:17

Dla magazynierów do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie hurtowni obuwia bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2450 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pracownik będzie pakował i zabezpieczał przesyłki;
  • przyjmowanie zwrotów na magazyn;
  • obsługa różnych sprzętów;
  • przyjmowanie, a także rozładowywanie dostaw;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • pracownik będzie wystawiał też dokumenty i współpracował z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • uczynność.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • różne szkolenia pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/o4/h02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-hamburg-2023/

Nr ogł.: 61963d980b471308

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.